![Mihaela Tabură nu se mai ascunde. Cântăreața a confirmat că iubește: „Da, sunt într-o relație”](https://busuioctv.md/wp-content/uploads/2018/01/27545085_1550396825058135_8100197322635030180_n.jpg)
Mihaela Tabură nu se mai ascunde. Cântăreața a confirmat că iubește: „Da, sunt într-o relație”
462
0Mihaela Tabură traversează una dintre cele mai frumoase perioade din viața ei. Interpreta este îndrăgostită și radiază de fericire!
Tânărul care i-a furat inima activează în același domeniu ca și Mihaela și este instrumentist.
,,Este adevărat! Da, sunt într-o relație. De aproape șase luni împărțim fiecare bucurie și fiecare moment inedit din viața noastră. El mă susține și este alături de mine în tot ceea ce fac, și pentru asta-i mulțumesc! Este important ca într-o relație să predomine armonia, să înțelegi persoana de lângă tine, să o respecți și să ai încredere în ea”, a spus Mihaela Tabură pentru Busuioc TV.
Autor: Cristina Zalujac
(462)