![VIDEO I O colaborare inedită!](https://busuioctv.md/wp-content/uploads/2023/12/CR6_1184.jpg)
VIDEO I O colaborare inedită!
461
0Cinci artiști minunați: Igor Cuciuc, Liliana Cazac, Laurențiu Popescu, Larisa Harea și Victoria Caras, și-au unit forțele pentru a realiza o producție muzicală impresionantă!
Au muncit împreună pentru a realiza un ”imn” de sărbătoare, intitulat ”La mulți ani cu bine!”, pe care îl vom auzi cu siguranță la fiecare eveniment, zi de naștere, onomastică.
![](https://busuioctv.md/wp-content/uploads/2023/12/222-1.png)
Versurile melodiei îi aparțin Victoriei Caras, iar muzica este semnată de către Laurențiu Popescu și Larisa Harea.
Urmăriți chiar aici melodia:
Sursă info: facebook.com
Sursă info: youtube.com
Autor: Țîgîrlaș Tatiana
(461)